Vyriški trekingo batai Scarpa Zg Trek GTX

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 67075-200/003-47
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  18900
  43 Išparduota. Susisiekite
  43.5
  Į krepšelį 
  44 Išparduota. Susisiekite
  44.5
  Į krepšelį 
  45
  Į krepšelį 
  45.5 Išparduota. Susisiekite
  46
  Į krepšelį 
  46.5
  Į krepšelį 
  47 Išparduota. Susisiekite
  Skaičiuojama...

  Universalūs neperšlampami vyriški trekingo batai „ZG Trek Gtx“, tinkantys eiti su pakrauta kuprine kalnų takais ir už jų ribų. 

 • Kai reikia greitai ir patogiai judėti įvairiausiais kalnų maršrutais ir už pažinto kelio ribų, batai „ZG Trek“ – geriausias pasirinkimas. Šie neperšlampami batai su „Goretex Performance Comfort“ membrana puikiai apsaugo nuo drėgmės ir leidžia pėdoms kvėpuoti. Pakankamai aukštas auliukas gerai apsaugo čiurną einant nelygiu uolėtu paviršiumi. 

  BATVIRŠIS: zomšos batviršis su medžiaginiais įsiuvais auliuke ir šonuose bei 3D apsaugine gumos juosta TPU bato priekyje, apsaugančia pirštus nuo smūgių į akmenis ir nelygumus.
  SUVARSTYMAS: naująją greito suvarstymo sistemą sudaro dalys, iš dviejų medžiagų – lengvo plieno ir plastiko. Pėdos dalis reguliuojama vienu lengvu raištelių, veriamų į akutes iš plieno ir plastiko, trūktelėjimu. Auliuko dalis suveržiama užkabinant raištelius už metalinių kabliukų, taip suveržiant čiurną tiek, kiek reikia, bet per daug nesuspaudžiant. 
  GORE-TEX MEMBRANA: patikima apsauga nuo drėgmės iš išorės, taip pat neleidžiant pėdai prakaituoti.
  PADAS: padas „Salix Trek“ – sukurtas bendradarbiaujant prekės ženklams „Scarpa“ ir „Vibram“. Rezultatas – tvirtas universalus padas, tinkantis visiems paviršiams. Dvigubo tankio PU vidurinis padas sumažina bato svorį ir amortizuoja ten, kur labiausiai reikia. Išorinis padas iš „Vibram® XS Trek“ gumos. 

  Svoris: 625 g (vienas 42 dydžio batas)

  Spalva: mėlyna su žalia (Ottanio-Gray-Spring )