Pašiltintos striukės

 • Čia galite rasti vyriškas pašiltintas striukes, kuriose šilumai izoliuoti yra naudojamas sintetinės kilmės užpildas ( ne pūkai). Kelionėms labiau tiks vyriškos pūkinės striukės, kurios kompaktiškiau susipakuoja ir sveria mažiau.

  Montane Ground Control – lengva šilta striukė su PrimaLoft® šilumą sulaikančiu užpildu. Šią pašiltintą striukę galima naudoti vietoje šilto džemperio, taip pat ji puikiai tiks naudoti bet kurioje kelionėje – striukę galima supakuoti tiesiog suspaudžiant į mažą tūrį.
  Marmot Ramble component jacket – universali pašiltinta striukė, sudaryta iš vandeniui atsparios ir kvėpuojančios išorinės striukės bei įsegamo fliso medžagos džemperio. Šiltesniu metų laiku galima naudoti tik išorinę striukę, o orams atšalus – įsisegti ( užtrauktukų pagalba) šiltą džemperį. Džemperį galima naudoti ir be pačios striukės.

  Fjall Raven Greenland Winter Parka – ši pašiltinta striukė pasiūta iš garsiojo vandeniui atsparaus Fjall Raven G-1000 audinio, striukė puikiai tiks naudoti kiekvieną dieną mieste.
  Fjall Raven Yupik Parka – pašiltinta ir vandeniui atspari striukė su dirbtinio kailio juosta kapišone ( tiek dirbtinio kailio juostą, tiek patį kapišoną galima nuimti). Ši pašiltinta striukė puikiai tiks naudoti mieste.
  Fjall Raven Barents parka – dar viena Fjall Raven pašiltinta vyriška striukė su šilumą užtikrinančiu Supreme Microloft sluoksniu ir pasiūta iš G-1000 atsparios vandeniui. medžiagos.

  Marmot Yorktown Jacket – pašiltinta ilgesnė vyriška striukė su sintetinio 3M™ Thinsulate™ užpildo pašiltinimu, yra atspari vandeniui ir su „kvėpuojančiu išorinės medžiagos sluoksniu.

  Moteriškas pašiltintas striukes galite rasti čia


    

  Vyriška pašiltinta striukė Marmot Warmcube Featherless Hoody
  Kodas: 11320

  Šilta vyriška striukė su sintetiniu užpildu „Marmot Warmcube Featherless“ – visiems jūsų žygiams ir nuotykiams.

  29625
  39500 Sutaupykite 9875
  Vyriška striukė Rab Cirrus Alpine
  Kodas: QIO-59

  Lengva dygsniuota vyriška striukė su perdirbtu sintetiniu pašiltinimu „Rab Cirrus Alpine“ ir miestui, ir žygiams. 

  14996
  19995 Sutaupykite 4999
  Vyriška striukė Marmot Solaris Jacket
  Kodas: 11260-001

  Pašiltinta stilinga miesto striukė su Primaloft sintetiniu užpildu ir Gore-Tex audiniu, pasiruošusi atlaikyti visas drėgmės ir šalčio sąlygas mieste.

  22500
  30000 Sutaupykite 7500
  Vyriška šilta striukė Marmot West Rib Parka
  Kodas: 74420-2210

  Labai šilta striukė „Marmot West Rib Parka“ su sintetinio ir pūkinio užpildo deriniu puikiai tinka itin šaltoms sąlygoms ir idealiai apsaugo nuo vėjo.

  48750
  65000 Sutaupykite 16250
  Vyriška šilta striukė Rab Nebula Pro
  Kodas: QIO-57

  Šilta žieminė vyriška striukė su perdirbtu sintetiniu pašiltinimu „Rab Nebula Pro“ ir miestui, ir žygiams. 

  17246
  22995 Sutaupykite 5749