Pašiltintos striukės

 • Čia galite rasti vyriškas pašiltintas striukes, kuriose šilumai izoliuoti yra naudojamas sintetinės kilmės užpildas ( ne pūkai). Kelionėms labiau tiks vyriškos pūkinės striukės, kurios kompaktiškiau susipakuoja ir sveria mažiau.

  Montane Ground Control – lengva šilta striukė su PrimaLoft® šilumą sulaikančiu užpildu. Šią pašiltintą striukę galima naudoti vietoje šilto džemperio, taip pat ji puikiai tiks naudoti bet kurioje kelionėje – striukę galima supakuoti tiesiog suspaudžiant į mažą tūrį.
  Marmot Ramble component jacket – universali pašiltinta striukė, sudaryta iš vandeniui atsparios ir kvėpuojančios išorinės striukės bei įsegamo fliso medžagos džemperio. Šiltesniu metų laiku galima naudoti tik išorinę striukę, o orams atšalus – įsisegti ( užtrauktukų pagalba) šiltą džemperį. Džemperį galima naudoti ir be pačios striukės.

  Fjall Raven Greenland Winter Parka – ši pašiltinta striukė pasiūta iš garsiojo vandeniui atsparaus Fjall Raven G-1000 audinio, striukė puikiai tiks naudoti kiekvieną dieną mieste.
  Fjall Raven Yupik Parka – pašiltinta ir vandeniui atspari striukė su dirbtinio kailio juosta kapišone ( tiek dirbtinio kailio juostą, tiek patį kapišoną galima nuimti). Ši pašiltinta striukė puikiai tiks naudoti mieste.
  Fjall Raven Barents parka – dar viena Fjall Raven pašiltinta vyriška striukė su šilumą užtikrinančiu Supreme Microloft sluoksniu ir pasiūta iš G-1000 atsparios vandeniui. medžiagos.

  Marmot Yorktown Jacket – pašiltinta ilgesnė vyriška striukė su sintetinio 3M™ Thinsulate™ užpildo pašiltinimu, yra atspari vandeniui ir su „kvėpuojančiu išorinės medžiagos sluoksniu.

  Moteriškas pašiltintas striukes galite rasti čia


    

  Vyriška šilta striukė Rab Nebula Pro
  Kodas: QIO-57

  Šilta žieminė vyriška striukė su perdirbtu sintetiniu pašiltinimu „Rab Nebula Pro“ ir miestui, ir žygiams. 

  17246
  22995 Sutaupykite 5749
  Vyriška striukė Marmot Solaris Jacket
  Kodas: 11260-001

  Pašiltinta stilinga miesto striukė su Primaloft sintetiniu užpildu ir Gore-Tex audiniu, pasiruošusi atlaikyti visas drėgmės ir šalčio sąlygas mieste.

  22500
  30000 Sutaupykite 7500