Opinel skutimo ir pjaustymo peilis Parallele Nr. 126

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DR0000006898
  790
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Opinel virtuvinis skutimo ir pjaustymo peilis Parallele Nr. 126

  Gamintojas
 • Opinel virtuvinis universalus skutimo ir pjaustymo peilis Parallele Nr. 126 - tai vienas pagrindinių ir universaliausių virtuvės įrankių, skirtas daržovių ir vaisių skutimui, lupimui bei pjaustymui. Šį virtuvinį peilį taip pat galima naudoti  pjaustinėjant mėsą.  Šio virtuvinio peilio natūralios buko medienos rankena yra maloni liesti ir yra atspari kasdieniniam naudojimui virtuvėje. Pagaminta Prancūzijoje. 

  YPATYBĖS:

  Geležtė
  Opinel virtuvinio skutimo ir pjaustymo peilio Parallele Nr. 126  geležtės ilgis - 8cm, storis - 1,5 mm. Geležtė yra pagaminta iš X50CrMoV15 nerūdijančio plieno, kuris yra puikus kompromisas tarp atsparumo korozijai ir lengvo galandinimo. 

  Rankena

  Šio virtuvinio peilio rankena yra pagaminta iš paprastojo buko medienos. Prancūzijos ūkiuose auginami bukmedžiai yra kieti, atsparūs išoriniams veiksniams ir lengvai apdorojami. Mediena atrodo vienalytė, o šviesi jos spalva gali varijuoti nuo geltonos iki rausvos. Buko medieną galima atpažinti iš gausių tamsių brūkšnelių. Siekiant rankeną apsaugoti nuo drėgmės ir nešvarumų, ji yra nulakuojama.   

   

  Patarimus kaip prižiūrėti Opinel peilius galite rasti šiame puslapyje.