Vandens filtravimo sistema MSR Guardian Purifier Pump

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 02370
  36900
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Skaičiuojama...

  Pažangiausių technologijų nešiojama vandens filtravimo sistema greitam, paprastam ir saugiam vandens valymui pašalinant virusus, bakterijas ir nešvarumus.

  Gamintojas
  MSR
 • Daugybę techninių apdovanojimų pelniusi viena pažangiausių vandens filtravimo sistemų, išvalanti iki 10 000 L vandens 2,5 L per minutę greičiu. Sukurta pagal karinius standartus, sistema užtikrina, kad vandenį galėsite gerti iš bet kokio šaltinio ir nenaudojant cheminių medžiagų ar baterijų. Pumpuojant vandenį filtras valosi pats savaime, todėl jo nereikia ardyti ir specialiai valyti. Kiekvieno įsiurbimo metu 10% vandens panaudojama filtro išplovimui.

  Sistema itin patvari, atspari smūgiams ir tinkama naudoti net esant minusinei temperatūrai. Išvalo vandenį nuo virusų, bakterijų, pirmuonių ir nuosėdų. Dėl savo patogios konstrukcijos, galėsite dar lengviau perfiltruoti didelį kiekį vandens, naudodami mažiau energijos. Su šiuo filtru galėsite pasipildyti vandens atsargas tiesiai iš vandens telkinio plaukdami upe, eidami kalnų takais, miške ar kur bebūtumėte. 

  Pagaminta USA

  Aukštis: 21 cm, skersmuo: 12 cm, svoris: 490 g.