Vaikiškas peilis My first Opinel Nr.7 mėlyna rankena

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LUKL8211930000
  1150
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Skaičiuojama...

  Peilis vaikams dažyta mėlyna skroblo rankena ir nerūdijančio plieno ašmenimis (geležtės ilgis 8 cm).

  Gamintojas
 • Vaikiškas peilis „My first Opinel Blue“ Nr.7 mėlyna skroblo rankena ir nerūdijančio plieno ašmenimis puikiai tiks mažiesiems nuotykių ieškotojams, konstruotojams ar gurmanams. Užapvalinta geležtė, kad naudoti būtų saugiau.Parankus pasiimti į kelionę, iškylaujant, medžio drožinėjimui, žygiui pėsčiomis ar kitoms veikloms. Opinel peilių kokybę užtikrina šimtametė gamybos ir šeimos verslo patirtis. Pagaminta Prancūzijoje.

  YPATYBĖS:

  Geležtė

  Opinel  Nr. 7 peilio geležtės ilgis  - 8 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai.

  Rankena 

  Rankena pagaminta iš prancūziško skroblo, kurio lygi tekstūra su minimaliomis gyslomis puikiai tinka dažymui. Rankena yra lakuojama, siekiant apsaugoti medį nuo drėgmės ir purvo. Spalva - mėlyna. 

  Virobloc apsauginis žiedas
  My first Opinel peilis Nr. 7 kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).   

  Patarimus, kaip prižiūrėti Opinel peilius galite rasti šiame puslapyje