Turistinis stalas Helinox Table One Hard Top

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 11074
  14000
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Prekių pristatymas per 1-3 d.d.

  Esant karantino laikotarpiui, siuntos gali vėluoti.

  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Itin stabilią atramą suteikiantis, lengvas ir kompaktiškai susipakuojantis turistinis stalas audeklu dengtu paviršiumi, išlaikantis iki 50 kg svorio.

  Gamintojas
 • Lengvas ir kompaktiškas turistinis stalas audeklu dengtu kietu paviršiumi išlaiko 50 kg pats sverdamas mažiau nei 1 kg. Patogus visoms kelionėms mašina, kemperiu, dviračiu ir stovyklaujant gamtoje, ilsintis paplūdimyje. Greitai sudedamas ir išmontuojamas patogiam transportavimui. Stalviršis susilanksto armonikos principu, taip užtikrinant stalo kompaktiškumą, tačiau yra kietas ir tvirtas, todėl tinka maistui padėti ir ruošti.

  „Helinox“ gaminių rėmų ir konstrukcijos principas pasiskolintas iš DAC palapinių lankų technologijos. Šios technologijos, naudojamos geriausių palapinių gamintojų, esmė – patvarus, bet lengvas aliuminio lydinys. „Helinox“ gaminių kokybė jau ne kartą įvertinta įvairiais prestižiniais apdovanojimais.

  Jei rėmo tvirtumą garantuoja specialios technologijos aliuminis, tai jo saugumą – itin patvaraus nailono sujungimai, užtikrinantys patogų ir greitą baldų surinkimą bei išrinkimą.

  Stalui (gamybos ir medžiagų defektams) suteikiama 5 metų gamintojo garantija.

  Specifikacijos:

    Surinkta Supakuota
  Ilgis 60 cm 41 cm
  Plotis 40 cm 12 cm
  Aukštis 39 cm 11 cm
  Svoris 870 g 960 g
  Išlaikomas svoris 50 kg  

  Spalva: mėlynai oranžinė (Tie Dye)