Turistinis gultas Helinox Lite Cot

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 10607R2
  27000
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Prekių pristatymas per 1-3 d.d.

  Esant karantino laikotarpiui, siuntos gali vėluoti.

  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Neįtikėtinai lengvas ir kompaktiškai susilankstantis turistinis gultas, kad keliaudami ar žygiuodami patogiai išsimiegotumėte.

  Gamintojas
 • Alternatyva tiems, kam nesimiega ant turistinių kilimėlių ir čiužinių – 185 cm ilgio ir 63 cm pločio patogus turistinis gultas „Helinox Lite Cot“. Jį patogu pasiimti su savimi, nes jis kompaktiškai susipakuoja į 53 x 13 cm išmatavimų maišelį ir sveria 1245 g. Gulto aukštis nuo žemės 13 cm, turi keturis strypus (kojas), ant kurių tvirtinama medžiaginė gulto dalis.

  „Helinox“ rėmų ir konstrukcijos principas pasiskolintas iš DAC palapinių lankų technologijos. Šios technologijos, naudojamos geriausių palapinių gamintojų, esmė – patvarus, bet lengvas aliuminio lydinys. O tokio aliuminio rėmą, sujungus su kruopščiai atrinktu ir pagamintu audiniu, gaunamas itin kokybiškas galutinis gaminys. „Helinox“ gaminių kokybė jau ne kartą įvertinta įvairiais prestižiniais apdovanojimais.

  Jei rėmo tvirtumą garantuoja specialios technologijos aliuminis, tai jo saugumą – itin patvaraus nailono sujungimai, užtikrinantys patogų ir greitą baldų surinkimą bei išrinkimą. O aukščiausios kokybės audinys su specialiais sutvirtinimais ir patvariomis siūlėmis yra garantas, kad gaminiai tarnaus daugelį metų.

  Baldams (gamybos ir medžiagų defektams) suteikiama 5 metų gamintojo garantija.

  Specifikacijos:

    Surinktas Supakuotas
  Ilgis 185 cm 153 cm
  Plotis 60 cm 13 cm
  Aukštis 13 cm 13 cm
  Svoris 1,2 kg 1,24 kg
  Išlaikomas svoris 120 kg  

  Spalva: juoda (Black)