Turistinė kuprinė Lowe Alpine Airzone Camino Trek Black 40:50

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: FTE-84-BK-40-L
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  13995
  L

  Prekes galite įsigyti Antakalnio 42 arba internetu, pristatymas 1-3 dienos.

  Į krepšelį 
  M

  Prekes galite įsigyti Antakalnio 42 arba internetu, pristatymas 1-3 dienos.

  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Lengva turistinė kuprinė Lowe Alpine Airzone Camino Trek su kvėpuoti leidžiančia, itin patogia nugaros sistema vienos ar kelių dienų žygiams net ir karščiausiomis vasaromis.

 • Lengva turistinė kuprinė Lowe Alpine Airzone Camino Trek su kvėpuoti leidžiančia, itin patogia nekeičiamo dydžio nugaros sistema „Airzone“. Ši sistema – pati naujausia ir  inovatyviausia „Lowe Alpine“ kuprinių sistema su išgaubtu ir įtemptu tinkleliu, užtikrinančiu didelį plotą oro cirkuliacijai ir nugaros vėdinimui. Nors pati sistema įspūdinga savo lengvumu, ji puikiai padeda sumažinti juntamą kuprinės svorį. Petnešos ir tinklelis toių patogių medžiagų ir struktūros, kad kuprinė dar mažiau jaučiasi ant nugaros.

  Kuprinė turi gėrimo sistemos–pūslės skyrių ir dvi tamprias šonines kišenes paprastoms gertuvėms arba vandens buteliams. Yra specialios „TipGripper“ ėjimo lazdų tvirtinimo kilpos, ledkirčio kilpos ir kompresiniai dirželiai, užtikrinantys kuprinės stabilumą nešant. Vidinė atvarto kišenė puikiai tinkama svarbesniems daiktams susidėti, o juosmens diržo kišenėse patogu laikyti smulkmenas, kurių gali prireikti ėjimo metu (pvz., kremą nuo saulės, lūpų pieštuką, nosinaites ar telefoną).

  Kuprinės vidus pasiekamas per viršų, taip pat per atsegamą priekį bei apatinį atsegamą skyrių su vidine užtrauktuku užsegama perskyra, jei norite atskirti apačioje kraunamus daiktus nuo kitų. Kuprinės viršus „praplečia“ kuprinės tūrį 10 l, o gilios šoninės kišenės suteikia dar daugiau papildomos vietos. Kuprinės priekyje esant „SpiderPlate“ tamprių virvelių sistema taip pat tinkama saugiai tvirtinti daiktams kuprinės išorėje.  

  Kitos detalės:

  • Integruota apsauga nuo lietaus
  • SOS įsiuvas
  • Kilpelė raktams prisegti
  • Krūtinės diržas su integruotu švilpuku

  M ir L dydžių (žr. „Lowe Alpine“ dydžių lentelę).

  Išmatavimai:
  M: 68 x 30 x 30 cm; L: 68 x 31 x 31 cm
  Talpa: 40 + 10 litrų
  Svoris:
  M: 1 530 g; L: 1 600 g

  Nugaros ilgis: 
  M: 46 cm; L: 51 cm
  Spalva: juoda su mėlynomis gumomis priekyje (Black)