Moteriška turistinė kuprinė Lowe Alpine Aeon ND25

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: FTE-68-RU-25
  11900
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Prekių pristatymas per 1-3 d.d.

  Esant karantino laikotarpiui, siuntos gali vėluoti.

  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Moteriškai nugarai pritaikyta lengva ir techniška kuprinė vienos dienos žygiams ir išvykoms Lowe Alpine Aeon ND25.  

 • Lengva ir techniška moteriškai nugarai pritaikyta kuprinė pasižymi universalumu ir visapusiškumu. Visai kaip ir jūs, todėl tinka įvairiausiai aktyviai veiklai – nuo dienos žygių iki lengvų žygių su nakvyne be įrangos, bėgimo ir važiavimo dviračiu. 

  Kuprinė pagaminta iš lengvo, bet itin patvaraus „TriShield“ audinio. Jos pagrindinį skyrių dengia atvartas su didele vidine kišene daiktams. Papildomos vietos rasite didelėje priekinėje išorinėje kišenėje, kuri dar ir tampri, bei lengvai pasiekiamose šoninėse tampriose kišenėse ar vidinėje slaptoje kišenėje. Tinkama įstatyti gėrimo sistemą–pūslę, turi kilpas vaikščiojimo lazdoms ir ledkirčiui tvirtinti bei kompresinius dirželius iš abiejų pusių.

  Aeon ND25 – viena geriausiai prisitaikančių ir lengviausių Lowe Alpine gamos kuprinių. Anatomiškai išformuota, reguliuojamo ilgio nugaros sistema „AirContour™“ leidžia laisvai judėti, prisitaikydama prie visų judesių, todėl patogumas ir stabilumas užtikrinami einant į žygius, bėgant ar važiuojant dviračiu. Sistemos dalis – išformuota nugaros panelė sukuria oro cirkuliaciją ir leidžia nugarai kvėpuoti. O petnešos ir juosmens diržas „Flexion“ yra lengvi, ploni, orui laidūs ir gerai priglunda prie kūno linijų bei paskirsto svorį.

  Puikiai tinka nuotykių ieškotojoms, kurios neapsiriboja viena veikla ir ieško vis naujų iššūkių. 

  Kitos detalės:

  • Krūtinės diržas su integruotu švilpuku
  • SOS įsiuvas
  • Prisegtukas raktams
  • Suderinama su gėrimo sistema

  Talpa: 25 l

  Svoris: 840 g

  Išmatavimai: 51 X 26 X 21 cm

  Spalva: violetinė (Ruby Wine)