Turistinė kėdė Helinox Swivel Chair

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 11201R1
  15000
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Prekių pristatymas per 1-3 d.d.

  Esant karantino laikotarpiui, siuntos gali vėluoti.

  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  360 laipsnių kampu besisukanti lengva turistinė kėdė, kad vaizdą ir draugus galėtumėte matyti iš visų pusių.

  Gamintojas
 • 360 laipsnių kampu besisukanti kėdė – tikras privalumas bendraujant su draugais stovyklavietėje, norint ką nors pasiimti iš šaldytuvo ar matyti, kas dedasi už jūsų, nepakildami nuo kėdės. Kėdės mechanizmas užtikrina, kad kėdė sukasi lengvai ir sklandžiai.

  Kėdės audinys – 600 denų poliesteris – garantuoja tvirtumą ir minkštumą, o tinklinio audinio įsiuvai šonuose leidžia kūnui geriau kvėpuoti, o pačiai kėdei – geriau susipakuoti. Paprasta valyti vandeniu ir muilu.    

  „Helinox“ rėmų ir konstrukcijos principas pasiskolintas iš DAC palapinių lankų technologijos. Šios technologijos, naudojamos geriausių palapinių gamintojų, esmė – patvarus, bet lengvas aliuminio lydinys. O tokio aliuminio rėmą, sujungus su kruopščiai atrinktu ir pagamintu audiniu, gaunamas itin kokybiškas galutinis gaminys. „Helinox“ gaminių kokybė jau ne kartą įvertinta įvairiais prestižiniais apdovanojimais.

  Jei rėmo tvirtumą garantuoja specialios technologijos aliuminis, tai jo saugumą – itin patvaraus nailono sujungimai, užtikrinantys patogų ir greitą baldų surinkimą bei išrinkimą. O aukščiausios kokybės audinys su specialiais sutvirtinimais ir patvariomis siūlėmis yra garantas, kad gaminiai tarnaus daugelį metų.

  Kėdei (gamybos ir medžiagų defektams) suteikiama 5 metų gamintojo garantija.

  Specifikacijos:

    Surinkta Supakuota
  Aukštis 73 cm 12 cm
  Plotis 50 cm 40 cm
  Gylis 52 cm 14 cm
  Svoris 1,21 kg 1,3 kg
  Išlaikomas svoris 120 kg  

  Spalva: juoda (Black)