Turistinė kėdė Helinox Sunset Chair Green Triangle

 • Kodas: 11163
  16000
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Prekių pristatymas per 1-3 d.d.

  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  „Helinox Sunset Chair Green Triangle“ – aukštesnė turistinė kėdė ilgesne nugaros atrama, puikiai tinkanti aukštesniems žmonėms ir išsiskirianti savo žaismingu raštu.

  Gamintojas
 • Aukštesnio ūgio žmonėms ir ilgesnėms kojoms „Helinox“ siūlo turistinę kėdę „Sunset“. Ilgesnė nugaros atrama ir aukščiau pakelta sėdynė leis patogiai sėdėti ir džiaugtis poilsiu gamtoje valandų valandas. Kaip ir visos „Helinox“ kėdės, ši pasižymi kompaktiškumu, patvarumu ir patogumu. Be to, išsiskiria savo stilingu ir žaismingu raštu.

  „Helinox“ kedžių rėmų ir konstrukcijos principas pasiskolintas iš DAC palapinių lankų technologijos. Šios technologijos, naudojamos geriausių palapinių gamintojų, esmė – patvarus, bet lengvas aliuminio lydinys. O tokio aliuminio rėmą, sujungus su kruopščiai atrinktu ir pagamintu audiniu, gaunamas itin kokybiškas galutinis gaminys. „Helinox“ gaminių kokybė jau ne kartą įvertinta įvairiais prestižiniais apdovanojimais.

  Jei rėmo tvirtumą garantuoja specialios technologijos aliuminis, tai jo saugumą – itin patvaraus nailono sujungimai, užtikrinantys patogų ir greitą baldų surinkimą bei išrinkimą. O aukščiausios kokybės audinys su specialiais sutvirtinimais ir patvariomis siūlėmis yra garantas, kad gaminiai tarnaus daugelį metų.

  Kėdei (gamybos ir medžiagų defektams) suteikiama 5 metų gamintojo garantija.

  Specifikacijos:

    Surinkta Supakuota
  Aukštis 98 cm 12 cm
  Plotis 59 cm 47 cm
  Gylis 73 cm 14 cm
  Svoris 1,35 kg 1,47 kg
  Išlaikomas svoris 145 kg  

  Spalva: geltona su trikampiais (Green Triangle)