Turistinė kėdė Helinox Sunset Chair Black

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 11101R1
  15000
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

  Prekių pristatymas per 1-3 d.d.

  Esant karantino laikotarpiui, siuntos gali vėluoti.

  Skaičiuojama...

  „Helinox Sunset Chair“ – aukštesnė turistinė kėdė ilgesne nugaros atrama, puikiai tinkanti aukštesniems žmonėms.

  Gamintojas
 • Aukštesnio ūgio žmonėms ir ilgesnėms kojoms „Helinox“ siūlo turistinę kėdę „Sunset“. Ilgesnė nugaros atrama ir aukščiau pakelta sėdynė leis patogiai sėdėti ir džiaugtis poilsiu gamtoje valandų valandas. Kaip ir visos „Helinox“ kėdės, ši pasižymi kompaktiškumu, patvarumu ir patogumu.

  „Helinox“ kėdžių rėmų ir konstrukcijos principas pasiskolintas iš DAC palapinių lankų technologijos. Šios technologijos, naudojamos geriausių palapinių gamintojų, esmė – patvarus, bet lengvas aliuminio lydinys. O tokio aliuminio rėmą, sujungus su kruopščiai atrinktu ir pagamintu audiniu, gaunamas itin kokybiškas galutinis gaminys. „Helinox“ gaminių kokybė jau ne kartą įvertinta įvairiais prestižiniais apdovanojimais.

  Jei rėmo tvirtumą garantuoja specialios technologijos aliuminis, tai jo saugumą – itin patvaraus nailono sujungimai, užtikrinantys patogų ir greitą baldų surinkimą bei išrinkimą. O aukščiausios kokybės audinys su specialiais sutvirtinimais ir patvariomis siūlėmis yra garantas, kad gaminiai tarnaus daugelį metų.

  Kėdei (gamybos ir medžiagų defektams) suteikiama 5 metų gamintojo garantija.

  Specifikacijos:

    Surinkta Supakuota
  Aukštis 98 cm 12 cm
  Plotis 59 cm 47 cm
  Gylis 73 cm 14 cm
  Svoris 1,35 kg 1,47 kg
  Išlaikomas svoris 145 kg  

  Spalva: juoda (Black)