Turistinė kėdė Helinox Savanna Chair

 • Kodas: 11183
  20000
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Prekių pristatymas per 1-3 d.d.

  Esant karantino laikotarpiui, siuntos gali vėluoti.

  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  „Helinox Savanna Chair“ – ilgesnio atlošo ir platesnio krėslo kompaktiška turistinė kėdė su prisiūta įmaute galvos atramai ir gertuvės laikikliu ieškantiems optimalaus komforto.

  Gamintojas
 • Tiems, kurie ieško maksimalaus komforto, „Helinox“ siūlo kompaktiškai susilankstančią, tvirtą ir itin patogią kėdę su sumaniais integruotais priedais – „Savanna Chair“. Kėdė pasižymi ilgesniu atlošu, platesniu krėslu atsisėsti, prisiūta įmaute galvos atramai (už kurios kaip atramą galima užkišti kėdės maišelį) ir integruotu puodelio ar butelio laikikliu.

  „Helinox“ kėdžių rėmų ir konstrukcijos principas pasiskolintas iš DAC palapinių lankų technologijos. Šios technologijos, naudojamos geriausių palapinių gamintojų, esmė – patvarus, bet lengvas aliuminio lydinys. O tokio aliuminio rėmą, sujungus su kruopščiai atrinktu ir pagamintu audiniu, gaunamas itin kokybiškas galutinis gaminys. „Helinox“ gaminių kokybė jau ne kartą įvertinta įvairiais prestižiniais apdovanojimais.

  Jei rėmo tvirtumą garantuoja specialios technologijos aliuminis, tai jo saugumą – itin patvaraus nailono sujungimai, užtikrinantys patogų ir greitą baldų surinkimą bei išrinkimą. O aukščiausios kokybės audinys su specialiais sutvirtinimais ir patvariomis siūlėmis yra garantas, kad gaminiai tarnaus daugelį metų.

  Kėdei (gamybos ir medžiagų defektams) suteikiama 5 metų gamintojo garantija.

  Specifikacijos:

    Surinkta Supakuota
  Aukštis 112 cm 15,5 cm
  Plotis 70 cm 54,5 cm
  Gylis 79 cm 16 cm
  Svoris 1,78 kg 1,9 kg
  Išlaikomas svoris 145 kg  

  Spalva: ruda (Coyote Tan)