Turistinė kėdė Helinox Playa

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 10672
  19995
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Prekių pristatymas per 1-3 d.d.

  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  „Helinox Playa Chair“ – itin patogi aukštesnė ir platesnė turistinė kėdė su rankų atramomis ir integruotu puodelio laikikliu.

  Gamintojas
 • Platesnio rėmo kėdė su atramomis pasidėti rankas, kad ilsėtis būtų dar patogiau. Be to, nepamiršite ir atsigaivinti, nes prie kėdės pritvirtintas laikiklis puodeliui, buteliui ar gertuvei, kad tai, ką mėgstate, būtų po ranka. Kaip ir visos „Helinox“ kėdės, ši pasižymi kompaktiškumu, patvarumu ir patogumu.

  „Helinox“ kedžių rėmų ir konstrukcijos principas pasiskolintas iš DAC palapinių lankų technologijos. Šios technologijos, naudojamos geriausių palapinių gamintojų, esmė – patvarus, bet lengvas aliuminio lydinys. O tokio aliuminio rėmą, sujungus su kruopščiai atrinktu ir pagamintu audiniu, gaunamas itin kokybiškas galutinis gaminys. „Helinox“ gaminių kokybė jau ne kartą įvertinta įvairiais prestižiniais apdovanojimais.

  Jei rėmo tvirtumą garantuoja specialios technologijos aliuminis, tai jo saugumą – itin patvaraus nailono sujungimai, užtikrinantys patogų ir greitą baldų surinkimą bei išrinkimą. O aukščiausios kokybės audinys su specialiais sutvirtinimais ir patvariomis siūlėmis yra garantas, kad gaminiai tarnaus daugelį metų.

  Kėdei (gamybos ir medžiagų defektams) suteikiama 5 metų gamintojo garantija.

  Specifikacijos:

    Surinkta Supakuota
  Aukštis 93 cm 15,5 cm
  Plotis 70 cm 54,5 cm
  Gylis 79 cm 16 cm
  Svoris 1,79 kg 1,89 kg
  Išlaikomas svoris 145 kg  

  Spalva: pilka (Grey)