Turistinė kėdė Helinox Chair One Mini

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 12601R1
  7995
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Prekių pristatymas per 1-3 d.d.

  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Mažiausia ir kompaktiškiausia „Helinox“ kėdė „Chair One Mini“, idealiai tinkanti kelionėms, kai ypač svarbu taupyti vietą.

  Gamintojas
 • „Chair One Mini“ yra supaprastinta „Chair One“ kėdės versija, išsiskirianti savo kompaktiškumu ir lengvumu. Puikiai tinka kelionėms su kuprine, dviračiu, motociklu, kur svarbu kiekvienas sutaupytas gramas ir vietos centimetras. Supakuotos dydis beveik prilygsta vandens butelio dydžiui.

  „Helinox“ kedžių rėmų ir konstrukcijos principas pasiskolintas iš DAC palapinių lankų technologijos. Šios technologijos, naudojamos geriausių palapinių gamintojų, esmė – patvarus, bet lengvas aliuminio lydinys. O tokio aliuminio rėmą, sujungus su kruopščiai atrinktu ir pagamintu audiniu, gaunamas itin kokybiškas galutinis gaminys. „Helinox“ gaminių kokybė jau ne kartą įvertinta įvairiais prestižiniais apdovanojimais.

  Jei rėmo tvirtumą garantuoja specialios technologijos aliuminis, tai jo saugumą – itin patvaraus nailono sujungimai, užtikrinantys patogų ir greitą baldų surinkimą bei išrinkimą. O aukščiausios kokybės audinys su specialiais sutvirtinimais ir patvariomis siūlėmis yra garantas, kad gaminiai tarnaus daugelį metų.

  Kėdei (gamybos ir medžiagų defektams) suteikiama 5 metų gamintojo garantija.

  Specifikacijos:

    Surinkta Supakuota
  Aukštis 44 cm 8 cm
  Plotis 34 cm 26 cm
  Gylis 40 cm 10 cm
  Svoris 0,45 kg 0,5 kg
  Išlaikomas svoris 90 kg  

  Spalva: juoda (Black)