Trivietė palapinė Elixir 3 2018

 • Kodas: 10312
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Spalva Kiekis Pirkti
  37000
  Pilka
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Greitai pastatoma, lengva trivietė palapinė su patogiais prieangiais.

  Gamintojas
  MSR
  Vietų skaičius
  3
  Minimalus svoris g.
  2660
  Svoris supakavus g.
  3190
 • Naujoji „MSR Elixir 3“ viršys visus jūsų lūkesčius. Ši palapinė – puikus pasirinkimas keliautojams ir stovyklautojams, ieškantiems patogios palapinės už patrauklią kainą. Nepriekaištingo dizaino palapinėje dar daugiau vietos galvai, erdviai telpa trys suaugę asmenysi. Patogumą garantuoja du erdvūs įėjimai ir naujieji 35% didesni prieangiai. Sudaryta iš orui pralaidaus tinklelio ir tvirto tento trims sezonams tinkanti „Elixir 3“ palapinė užtikrina ventiliaciją, šilumą ir privatumą. Į komplektą įeinanti grindų danga suteikia galimybę rinktis iš kelių palapinės pastatymo variantų, klasikinio ir Fast & Light“

  Šiame modelyje:

  Patogumas: unikalus palapinės lankų išdėstymas leidžia optimizuoti vietą galvai, todėl į palapinę telpa vienas didelis kilimėlis. Įmontuota daiktų dėtuvė ir tamsoje šviečianti užtrauktuko galvutė suteikia papildomą komforto jausmą.
  „Fast & Light“ pastatymas: į komplektą įeina „MSR Elixir“ grindų danga, kuri leidžia greitai ir lengvai pastatyti palapinę be vidinio sluoksnio. Tokiu būdu turėsite apsaugą nuo lietaus ir vėjo su minimaliu svoriu.
  Lengvas pastatymas: palapinės pastatymo sistemos lankai, spaustukai ir virvutės sužymėtos spalvomis, pagal kurias galėsite lengvai atskirti kaip sutverti palapinę. Palapinės prieangis – raudonas, tai palengvina greičiau susiorientuoti kaip uždėti viršutinį palapinės sluoksnį.
  Privatumas: tinklelio ir pagrindinio audinio kombinacija yra užaukštinta, kad galėtumėte mėgautis privatumu, net neuždėję viršutinio palapinės sluoksnio.
   

  Žmoniųs kaičius: 3
  Minimumalus svoris: 2.66 kg
  Svoris supakavus 3.19 kg
  Lankų skaičius: 2 (7000 serijos aliuminis)
  Aukščiausia palpainės vieta iš vidaus: 104 cm
  Matmenys supakavus: 51 x 20 cm
  Dusrų skaičius: 2
  Gali stovėti be atotampų: Taip
  Viršutinė medžiaga: 68D ripstop polyester 1500mm Polyurethane & DWR
  Vidinės palapinės audinys: 40D ripstop nylon DWR
  Tinkliukas: 20D nylon micromesh
  Papildomo dugno medžiaga 70 taffeta nylon 3000mm polyurethane & DWR