Thermowave

 • Vėjuotas Baltijos jūros pavasaris, kaitrios vasaros, lietingi niūrūs rudens mėnesiai ir speigas žiemą. Dažni klimato pokyčiai ir nuolat besikeičiančios aplinkos sąlygos nuo seno yra iššūkis Baltijos regiono gyventojams. Aktyvumas bet kokiomis sąlygomis grūdina kūną ir skaidrina protą, o patogumo jausmas užsiimant aktyvia veikla leidžia ne tik ištverti atšiaurias sąlygas, bet ir suteikia galimybę jomis mėgautis.

  Siekdami skatinti naujoves ir žmogaus sugebėjimą prisitaikyti prie sunkiausių sąlygų, THERMOWAVEⓇ siekia tobulėti ir tapti pirmu pasirinkimu aukščiausios kokybės sportinei ir aktyvaus laisvailaikio aprangai.

  Nepriklausomai nuo to, ar veikla užsiimate lauke, ar viduje, siekiame, kad THERMOWAVEⓇ taptų neatskiriama kiekvieno aktyvios veiklos entuziasto aprangos dalimi. Puoselėjant inovacijas, meistriškumo tradicijas bei skirdami vis didesnį dėmesį kokybei, THERMOWAVEⓇ padės Jums patenkinti savo ambicijas ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.

  THERMOWAVEⓇ kolekcijose naudojamos medžiagos išsiskiria savo funkcionalumu. Drabužiai yra labai minkšti ir ploni, gerai priglundantys prie kūno, praleidžiantys orą ir nevaržantys judesių. Platus gaminių asortimentas suteikia vartotojui laisvę išsirinkti prekę visiems metų laikams. THERMOWAVEⓇ – šildo, kai šalta, ir vėsina, kai karšta.

  Šiltos kojinės Thermowave Socks
  Kodas: TW0000632-760

  Šiltos kojinės su merino vilna, tinkančios aktyviam laisvalaikiui gamtoje.

  890