Stalo peilių su laminuoto beržo rankena rinkinys Opinel Table Chic

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DR0000006916
  13900
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Skaičiuojama...

  Prabangių elegantiškų stalo peilių Opinel Table Chic su laminuoto beržo rankena rinkinys jūsų stalui. 

  Gamintojas
 • Šie stalo peiliai, kurių trijų spalvų (baltos, pilkos, antracito) rankena pagaminta iš suomiško beržo, suteiks jūsų stalui iškilmingo puošnumo ir elegancijos. Peilio geležtė 10 cm ilgio ir pagaminta iš nerūdijančio plieno. Rinkinyje – 4 vienetai, supakuoti į kartoninę dėžutę, todėl puikiai tinkami ypatingai dovanai. Peilio rankenos apjuosimas nupoliruotas taip, kad padėjus peilį ant stalo, jis nesiritinėtų. Sukurta Prancūzijoje, pagaminta Portugalijoje.

  YPATYBĖS:

  Geležtė

  Opinel lenktinio peilio Nr. 10 geležtės ilgis  - 10 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai.

  Rankena 

  Suomiškas beržas yra baltos spalvos. Rankenos padarytos iš dažytų ir sudėliotų medžio fragmentų, kad rankenoms būtų suteikta išskirtinė išvaizda.