Stalo peilių Opinel Nr. 10 su juodmedžio rankena rinkinys

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DR0000006915
  15900
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Prabangių elegantiškų peilių Opinel Nr. 10 su juodmedžio rankena rinkinys jūsų stalui. 

  Gamintojas
 • Šie stalo peiliai, kurių rankena pagaminta iš Šiaurės Afrikos juodmedžio, suteiks jūsų stalui iškilmingo puošnumo ir elegancijos. Peilio geležtė 10 cm ilgio ir pagaminta iš nerūdijančio plieno. Rinkinyje – 4 vienetai, supakuoti į kartoninę dėžutę, todėl puikiai tinkami ypatingai dovanai. Peilio rankenos apjuosimas nupoliruotas taip, kad padėjus peilį ant stalo, jis nesiritinėtų. Sukurta Prancūzijoje, pagaminta Portugalijoje.

  YPATYBĖS:

  Geležtė

  Opinel lenktinio peilio Nr. 10 geležtės ilgis  - 10 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai. Ašmenys yra nupoliruoti, suteikiant veidrodinį efektą.

  Rankena

  Paprastai afrikinis juodmedis yra naudojamas įvairiose mozaikose ar baldų apdailai - iš šio medžio pagaminta lenktinio peiliuko rankena atrodo ypač elegantiškai.