MOUNTAIN TOESTER LONG

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DR0000001030
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  2600
  S
  Į krepšelį 

  Mūsų šilčiausios kojinės, sukurtos mūvėti atšiauriomis sąlygomis kalnuose ir ekspedicijose. 

 • Mūsų šilčiausios kojinės, sukurtos mūvėti atšiauriomis sąlygomis kalnuose ir ekspedicijose ( labai šiltai nešiojasi ir mieste). Tinkamos nešioti su batais, turinčiais Goretex, Event ar kitą membraną.
  Kojinės Pagamintos iš Wool Ultra medžiagos, kurios pagrindinės savybės yra pasipriešinimas spausdinimui ir izoliavimas nuo aplinkos, todėl kojinės yra patvarios ir šiltos. Didesniam patogumui ties blauzda yra paminkštinimas, o ties kulkšnies sritimi yra „kulkšnies suspaustumas“, kuris padeda kojinei labiau apsitempti ir apsaugo nuo kojinės smukimo bate. Pirštų ir kulno sritys taip pat turi paminkštinimus, o siūlė ties pirštais yra užbaigta siūti rankomis, tai padeda sumažinti trynimą. Elastinė keltis ne tik sumažina kojinės judėjimą, bet ir jungdamasi su trynimą sumažinančia ir drėgmę sutvarkančia Wool Ultra medžiaga padeda sumažinti pūslių formavimasi ir išlaikyti koją puikioje padėtyje. 

  Išbandyta asmeniškai ekspedicijose į aukščiausią Šiaurės Amerikos viršūnę Denali, aukščiausią Pietų Amerikos viršūnę Akonkagvą ir daugelyje žygių Nepalo Himalajuose.


  Detalizavimas:
  - 72% vilnos (63% Wool Ultra, 9% Merino Wool)
  - 19% nailono
  - 6% polipropileno
  - 3% elastano
  - paminkštinimai ties kulkšnimi, pirštais ir kulnu
  - ties kojos ketimi “suspaudimas“
  - rankomis siūta siūlė ties pirštais
  Spalva: pilka (oatmeal)