Moteriškas savaime prisipučiantis kilimėlis Thermarest ProLite Plus Wms WingLock

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 13262
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Dydis Kiekis Pirkti
  12000
  Moteriškas

  Prekes galite įsigyti Antakalnio 42 arba internetu, pristatymas 1-3 dienos.

  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Atnaujinto modelio vienas populiariausių Thermarest savaime prisipučiančių trijų sezonų kilimėlių ProLite Plus, skirtas moterims.

  Gamintojas
 • Stovyklautojų itin mėgstamas 3,8 cm storio, 3,9 šiluminės varžos koeficiento kilimėlis, skirtas moterims – praktiškas trijų sezonų sprendimas. Įstrižo kirpimo putplastis mažina kilimėlio svorį, nesumažinant šilumos sulaikymo savybių, o aukščiausios kokybės medžiagos užtikrina tokį pat kokybišką miegą ir patogumą. Patogus ir efektyvus naudoti vienkryptis ventilis „WingLock“ leidžia pripūsti kilimėlį tris kartus greičiau, nes oras sustojus atsikvėpti neišsileis. Kaip ir kiti „Therm-a-Rest“ kilimėliai „Prolite Plus Wms“ pagamintas taip, kad užtikrintų maksimalią kokybę ir turėtų kuo mažesnį poveikį aplinkai. Rinkinyje yra kompaktiškas laikymo krepšys. 

  • Trijų sezonų šiluma: kilimėlio storis ir medžiagos užtikrina pakankamą šilumą ir išskirtinį patogumą miegant gamtoje pavasarį, vasarą ir rudenį.
  • Kompaktiškas: lengvas putplasčio užpildas gerai susispaudžia ir lengvai susipakuoja.
  • Savaime prisipučia: viduje esantis putplastis pats išsipučia, jums tereikės kelių pripūtimų pabaigoje, kad pasiektumėte norimą pripūtimo lygį.
  • Ventilis „WingLock™“: vienkryptis ventilis neleidžia pučiant išeiti orui, ypač, kai reikia sustoti atsikvėpti, o oras taip pat greitai ir patogiai šleidžiamas atsukant ventilio pagrindą.
  • Sukurtas moterims: trumpesnis, bet didesnės šiluminės varžos toms, kurios labiau šąla. 

  Moteriškas: 640 g / 51 x 168 x 3,8 cm / 28 x 17 cm (dydis supakavus)

  Medžiaga: 50D mini hex rip polyesteris

  Spalva: raudona (Cayenne) 

   Šilumos koeficientas*: 3,9
   * - santykinis šilumos matavimo koeficientas. Kuo jis didesnis, tuo šiltesnis kilimėlis