Peilių ąžuoline rankena rinkinys Opinel Animalia x 6

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: OPI000007
  10500
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Skaičiuojama...

  Kišeninių peilių Opinel Nr. 8 ąžuoline rankena, dekoruota gyvūnais, rinkinys medinėje dėžutėje.

  Gamintojas
 • Opinel kišeninių peilių Nr.8  ąžuolinėmis rankenomis, dekoruotomis įvairiais gyvūnais, rinkinys medinėje dėžutėje – puiki ir elegantiška dovana. Opinel peiliai – idealūs pagalbininkai kelionei, iškylai, kepsnių vakarėliui, žygiui pėsčiomis ar kitai veiklai gamtoje.

  YPATYBĖS:

  Geležtė

  Opinel kišeninio peilio Nr.8 geležtės ilgis  - 8,5 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai.

  Rankena 

  Šio Opinel peilio rankena yra pagaminta iš prancūziško ąžuolo, suteikiančio solidumo. Rankena yra dekoruota gyvūnais ( išgraviruota lazeriu).

  Virobloc apsauginis žiedas
  Opinel Nr. 8 kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).   

  Patarimus, kaip prižiūrėti kišeninius Opinel peilius galite rasti šiame puslapyje