Peilis Opinel Trekking Nr.7 nerūdijančio plieno ašmenimis ir oranžine rankena

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DR000089765
  1200
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Opinel kišeninis peilis Nr.7 nerūdijančio plieno ašmenimis ir oranžinės spalvos rankena su virvele.

  Gamintojas
 • Opinel kišeninis peilis Nr.7 nerūdijančio plieno ašmenimis ir oranžinės spalvos rankena su virvele – patikimas ir tvirtas palydovas įvairiose situacijose.Tai idealus Opinel peilis kelionei, iškylai, kepsnių vakarėliui, žygiui pėsčiomis ar kitai veiklai gamtoje. Opinel peilių kokybę užtikrina šimtametė gamybos ir šeimos verslo patirtis. Pagaminta Prancūzijoje.

  YPATYBĖS:

  Geležtė

  Opinel  kišeninio peilio Nr. 7 geležtės ilgis  - 8 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai.

  Tradicinė „Opinel“ geležtė yra jatagano tipo. Kuriant šią formą įkvėpimo semtasi iš turkiško kardo lenktu smaigaliu. Jatagano tipo geležtei būdingas išgaubtas profilis, suteikiantis jai tvirtumo ir užtikrinantis daugkartinio galandimo galimybę.   

  Rankena 

  Rankena pagaminta iš prancūziško bukmedžio. Spalva - oranžinė (tangerine).

  Virobloc apsauginis žiedas
  Opinel peilis Nr. 7 kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).   

  Patarimus, kaip prižiūrėti kišeninius Opinel peilius galite rasti šiame puslapyje