Peilis „Opinel“ Nr.8 su žygiavimo motyvais graviruota buko rankena

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DR000654123
  1400
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Kišeninis peilis „Opinel“ Nr.8 su nerūdijančio plieno geležte ir buko rankena, dekoruota žygių motyvais.

  Gamintojas
 • Vienas iš Prancūzijos kalnų serijos, skirtos slidžių, dviračių ir kalnų žygių sportams pagerbti, peilių kišeninis peilis „Opinel“ Nr.8  buko rankena, graviruota žygiavimo motyvais  – patikimas ir tvirtas pagalbininkas bet kokioje situacijoje bei puiki dovana bet kuriam slidžių sporto mėgėjui. Tai idealus Opinel peilis kelionei, iškylai, kepsnių vakarėliui, žygiui pėsčiomis ar kitai veiklai gamtoje. Pagaminta Prancūzijoje.

  YPATYBĖS:

  Geležtė

  Opinel kišeninio peilio  Nr.8 geležtės ilgis  - 8,5 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai.

  Tradicinė „Opinel“ geležtė yra jatagano tipo. Kuriant šią formą įkvėpimo semtasi iš turkiško kardo lenktu smaigaliu. Jatagano tipo geležtei būdingas išgaubtas profilis, suteikiantis jai tvirtumo ir užtikrinantis daugkartinio galandimo galimybę.   Viena geležtės pusė yra dekoruota žygių motyvais ( išgraviruota lazeriu).  

  Rankena 

  Rankenoms „Opinel“ dažniausiai renkasi paprastojo buko medieną. Prancūzijos ūkiuose auginami bukmedžiai yra kieti, atsparūs išoriniams veiksniams ir lengvai apdorojami. Mediena atrodo vienalytė, o šviesi jos spalva gali varijuoti nuo geltonos iki rausvos. Buko medieną galima atpažinti iš gausių tamsių brūkšnelių. Siekiant rankeną apsaugoti nuo drėgmės ir nešvarumų, ji nulakuojama. Rankena yra dekoruota žygių motyvais (išgraviruota lazeriu). 

  Virobloc apsauginis žiedas
  Opinel Nr. 8 kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).   

  Patarimus, kaip prižiūrėti kišeninius Opinel peilius galite rasti šiame puslapyje