Opinel peilis Nr.8 juodmedžio rankena

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: OPI000012
  7000
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Opinel kišeninis peilis Nr.8 prabangia juodmedžio rankena ir nerūdijančio plieno ašmenimis.

  Gamintojas
 • Prabangesnė Opinel Nr.8 kišeninio peilio versija su afrikinio juodmedžio rankena. Tai idealus Opinel peilis kelionei, iškylai, kepsnių vakarėliui, žygiui pėsčiomis ar kitai veiklai gamtoje. Opinel peilių kokybę užtikrina šimtametė gamybos ir šeimos verslo patirtis. Pagaminta Prancūzijoje.

  YPATYBĖS:

  Geležtė

  Opinel  kišeninio peilio Nr.8 geležtės ilgis – 8,5 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai. Specialus poliravimas suteikia veidrodinį efektą.

  Rankena 

  Juodmedis yra reta ir brangi mediena iš Afrikos miškų. Dėl savo tankumo ir sodrios juodos spalvos naudojamas medžio drožinėjimui. Kad rankena būtų švelnesnė, ji rankiniu būdu ištepama vašku. 

  Virobloc apsauginis žiedas
  Opinel kišeninis peilis Nr. 8 kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).   

  Patarimus, kaip prižiūrėti Opinel kišeninius peilius galite rasti šiame puslapyje