Opinel peilis Explore Nr.12 nerūdijančio plieno ašmenimis

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SKU#147403255417210581
  Kaina Spalva Kiekis Pirkti
  3990
  Žalia Išparduota. Susisiekite
  Oranžinė Išparduota. Susisiekite

  Opinel lenktinis, multifunkcinis peilis Explore Nr.12 nerūdijančio plieno ašmenimis, skirtas aktyviai veiklai gamtoje

 • Opinel lenktinis, multifunkcinis peilis Explore Nr.12 nerūdijančio plieno ašmenimis, skirtas aktyviai veiklai gamtoje. Tai idealus Opinel peilis žygiui pėsčiomis, plaukimui vandens telkiniais, žygiams po kalnus ar kitai veiklai gamtoje. Svoris - 168 gramai. Pagaminta Prancūzijoje.

  YPATYBĖS:

  Geležtė

  Opinel lenktinio peilio Explore Nr.12 geležtės ilgis - 10 cm. Geležtė ypač stipri - jos storis yra 2,7 mm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai.

  Rankena

  Opinel Explore Nr.12 peilio rankena yra pagaminta iš specialios sudėties poliamidinio plastiko, kuris užtikrina kokybišką peilio tarnavimą temperatūrose nuo - 40 C iki + 80 C. Rankenos gale yra integruotas 110 decibelų švilpukas. Taip pat rankenos gale yra išimamas ugnies įžiebiklis bei metalis  priedas, kurio vienoje pusėje yra žiedas užkabinimui, o kitoje aštrus pjovimo kablys.

  Virobloc apsauginis žiedas 


  Opinel lenktinis peilis Explore Nr.12  kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).

  Patarimus, kaip prižiūrėti Opinel peilius galite rasti šiame puslapyje.