Opinel peilis Nr.8 plonais ašmenimis - bubinga rankena

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: DR0000006876
  1273
  1900 Sutaupykite 627
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Opinel kišeninis peilis Nr.8 plonais ašmenimis - bubinga rankena 

  Gamintojas
 • Opinel kišeninis peilis Nr.8 nerūdijančio plieno ašmenimis  - patikimas ir elegantiškas pagalbininkas bet kokioje situacijoje. Mažesni Opinel peiliukai puikiai tinka pjaustyti vaisius ir daržoves, o didesni - filiuoti žuviai.  Pagaminta Prancūzijoje.

  YPATYBĖS:

  Geležtė

  Opinel lenktinio peilio Nr.8 geležtės ilgis  - 8 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai. Ašmenys yra nupoliruoti, suteikiant veidrodinį efektą. 

  Opinel lenktiniai peiliai plonais ašmenimis turi lengvai lanksčią geležtę ir nėra tinkami pjauti ar kapoti kietiems objektams.
     

  Rankena 

  Bubinga - dar kitaip vadinama kongine giburcija - tai prabangus medis iš Vakarų Afrikos. Spalva gali varijuoti nuo tamsiai rudos iki tamsiai raudonos. Opinel peilių plonais ašmenimis rankena yra plonesnė nei tradicinių peilių. 

  Virobloc apsauginis žiedas
  Opinel Nr. 8 kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).   

  Patarimus, kaip prižiūrėti lenktinius Opinel peilius galite rasti šiame puslapyje