Opinel peilis Nr.10 plonais ašmenimis - alyvmedžio rankena, su dėklu

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: LUKL01968
  4500
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Opinel kišeninis peilis  Nr.10 plonais ašmenimis bei alyvmedžio rankena. Kartu su dėklu,  viskas įpakuota medinėje dėžutėje.

  Gamintojas
 • Opinel kišeninis peilis Nr.10 nerūdijančio plieno ašmenimis bei alyvmedžio rankena  - patikimas ir elegantiškas pagalbininkas bet kokioje situacijoje.  Šis modelis yra kartu su dėkliuku supakuotas į medinę dėžutę - puikiai tinka kaip dovana. Pagaminta Prancūzijoje.

  YPATYBĖS:

  Geležtė

  Opinel kišeninio peilio Nr. 10 geležtės ilgis  - 10 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai. Ašmenys yra nupoliruoti, suteikiant veidrodinį efektą.

  Opinel lenktiniai peiliai plonais ašmenimis turi lengvai lanksčią geležtę ir nėra tinkami pjauti ar kapoti kietiems objektams.
     

  Rankena 

  Šio Opinel peilio rankena yra pagaminta iš puikaus Viduržemio jūros regiono alyvmedžio. Spalva gali kisti nuo geltonos iki beveik oranžinės, su tankiomis. medienos gyslomis.  

  Dėklas
  Šis lenktinis Opinel peilis yra komplektuojamas su dirbtinės odos dėkliuku, prie kurio prisegtas patogus mini-karabinas. 

  Virobloc apsauginis žiedas
  Opinel Nr. 10 kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).   

  Patarimus, kaip prižiūrėti Opinel lenktinius peilius galite rasti šiame puslapyje