Opinel Nr. 8 peilis grybavimui

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: Opi000001
  2100
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Opinel Nr.8 lenktinis peilis, specialiai pritaikytas grybavimui

  Gamintojas
 • Opinel nr.8 grybavimo peilis  - geriausia dovana grybautojui! Komfortiška buko rankena puikiai priglunda prie rankos, o lenkti ašmenys yra specialiai pritaikyti saugiai ir patogiai nupjauti grybus. Ašmenų nugarėlėje yra specialūs dantukai grubiam grybo valymui, o rankenos gale esantis šerių šepetėlis puikiai tinka galutiniam valymui. Opinel grybavimo peilis  - tai ko gero, geriausias pasirinkimas grybavimui. Pagaminta Prancūzijoje. 

  Ypatybės:

  Geležtės ilgis - 8 cm, nerūdijantis plienas. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir „Opinel“ gaminiams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti peilių ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai. 

  Rankena - bukas

  Virobloc apsauginis žiedas 
  Opinel Nr 08 peilis grybavimui, kaip ir visi kiti lenktiniai peiliai, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant). 

  Patarimus, kaip prižiūrėti lenktinius Opinel peilius galite rasti šiame puslapyje.