Opinel ąžuolinis peilis grybavimui su dėklu

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 123456789
  4200
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Skaičiuojama...

  Opinel ąžuolinis peilis grybavimui su dėklu gražioje medinėje dėžutėje

  Gamintojas
 • Opinel grybavimo peilis - geriausia dovana grybautojui! Komfortiška prancūziško ąžuolo rankena puikiai priglunda prie rankos, o lenkti ašmenys yra specialiai pritaikyti saugiai ir patogiai nupjauti grybus. Ašmenų nugarėlėje yra specialūs rantukai grubiam grybo valymui, o rankenos gale esantis šerių šepetėlis puikiai tinka galutiniam valymui. Opinel grybavimo meilis - tai ko gero, geriausias pasirinkimas grybavimui. Pagaminta Prancūzijoje.

  Ypatybės:

  Geležtės ilgis - 8 cm, nerūdijantis plienas. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir „Opinel“ gaminiams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti peilių ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai.

  Rankena - prancūziškas ąžuolas

  Dėklas - storesnės medžiagos, su mini karabinu ir kilpa užsidėti prie diržo.

  Virobloc apsauginis žiedas
  Opinel No 08 peilis grybavimui, kaip ir visi kiti lenktiniai peiliai, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).   

  Patarimus, kaip prižiūrėti lenktinius Opinel peilius galite rasti šiame puslapyje.