Multifunkcinė baidarė / irklentė Kayacat Puma

 • Kodas: 601100-012
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Spalva Kiekis Pirkti
  97500
  Geltona Išparduota. Susisiekite
  Juoda Išparduota. Susisiekite
  Ryškiai žalia ( neon green)
  Į krepšelį 
  Raudona (neon red) Išparduota. Susisiekite
  Tamsiai mėlyna (denim blue) Išparduota. Susisiekite
  Skaičiuojama...

  Į kuprinę susipakuojanti, patogi naudoti multifunkcinė baidarė / irklentė „Kayacat Puma“.

 • Naujiena Lietuvoje – pripučiama dviejų korpusų vienvietė baidarė „Kayacat Puma“, kurią galima lengvai transformuoti į irklentę! Visa pakuotė sveria šiek tiek virš 6 kilogramų ir susipakuoja į kuprinę, kurios dydis 65 x 40 x 20 cm. Surinkti baidarę užtrunka apie 15 minučių, išrinkti – apie 10 minučių. Šią baidarę/ irklentę asmeniškai išbandėme tiek lengvai banguotoje jūroje, tiek ežeruose ir upėse. 

  Mobilumas yra didžiausias šios pripučiamos baidarės / irklentės privalumas. Į starto ar finišo vietą, ar šiaip pasiplaukioti lengva nusivežti tiek savo automobiliu, tiek viešuoju transportu. 

  Jei norite naudoti kaip baidarę, susiaurinkite prietaiso korpusus jungiančias talpas užsegdami užtrauktuką, o norėdami naudoti kaip irklentę – prietaiso korpusus jungiančias talpas atlaisvinkite ir praplatinta baidarė pavirs į irklentę (baidarės irklas transformuojamas į irklentės irklą pakeičiant jo kotą).

  „Kayacat Puma“ galima rinktis įvairių spalvų. Šiuo metu sandėlyje Lietuvoje turime ryškiai žalią (neon green) baidarę, pageidaujant kitos spalvos baidarę užsakius galime atvežti per 2 savaites.  

  Baidarė komplektuojama su irklu, pompa ir kuprine transportavimui bei laikymui.