Pašiltintos striukės

 • Čia galite rasti moteriškas pašiltintas striukes, kuriose šilumai izoliuoti yra naudojamas sintetinės kilmės užpildas ( ne pūkai). Ilgesnės striukės yra dažnai vadinamos anglišku žodžiu parka ir puikiai tiks tiek nešioti mieste, tiek praleisti laiką gamtoje. Kelionėms labiau tiks moteriškos pūkinės striukės, kurios kompaktiškiau susipakuoja ir sveria mažiau. 


  Marmot Ramble component jacket
  – universali pašiltinta moteriška striukė, sudaryta iš vandeniui atsparios ir kvėpuojančios išorinės striukės bei įsegamo fliso medžagos džemperio. Šiltesniu metų laiku galima naudoti tik išorinę striukę, o orams atšalus – įsisegti ( užtrauktukų pagalba) šiltą džemperį. Džemperį galima naudoti ir be pačios striukės.

  Fjall Raven prekinio ženklo moteriškos pašiltintos striukės yra gana panašios, reiktų rinktis pagal gražesnį/patogesnį modelį ar labiau patinkančią spalvą. 

  Fjall Raven Greenland Winter Parka – ši pašiltinta moteriška ilga striukė pasiūta iš garsiojo vandeniui atsparaus Fjall Raven G-1000 audinio, striukė puikiai tiks naudoti kiekvieną dieną mieste.
  Fjall Raven NuukParka – pašiltinta ir vandeniui atspari striukė su dirbtinio kailio juosta kapišone ( tiek dirbtinio kailio juostą, tiek patį kapišoną galima nuimti). Ši pašiltinta striukė puikiai tiks naudoti mieste.
  Fjall Raven Barents parka – dar viena Fjall Raven pašiltinta moteriška striukė su šilumą užtikrinančiu Supreme Microloft sluoksniu, pasiūta iš G-1000 atsparios vandeniui medžiagos.

  Marmot Georgina – pašiltinta ilgesnė moteriška striukė su 3M™ Thinsulate™ Eco Featherless  užpildo pašiltinimu, yra atspari vandeniui ir su „kvėpuojančiu" išorinės medžiagos sluoksniu.

  Marmot Wm's West Side Component  – pašiltintas moteriškas paltas, pasiūtas iš vandeniui atsparios ir kvėpuojančios medžiagos. Tai 3-viename sistemos paltas - šiltesniu oru galima nešioti tik išorinį vandeniui atsparų paltą, o atvėsus galima įsisegti vidinį šiltą džemperį, kurį taip pat galima nešioti ir kaip atskirą rūbą, be pačios striukės. 

  Vyriškas pašiltintas striukes galite rasti čia.  

  Moteriška ilga striukė Fjallraven Barents Parka
  Kodas: 89683-555

  Šilta, vandeniui ir vėjui atspari žieminė moteriška striukė „Fjallraven Barents Parka“ su šiltu sintetiniu užpildu ir itin tvirtu audiniu G-1000.

  31740
  52900 Sutaupykite 21160