Miegmaišis Trestles Elite 20 Long

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 22930-2958-LZ
  Kaina Pusė Kiekis Pirkti
  18900
  Kairys Išparduota. Susisiekite

  Lengvas prailgintas (198 cm) sintetinis miegmaišis žiemai su visomis komforto ypatybėmis puikiam miegui.

  Gamintojas
 • Šis sintetinis žieminis miegmaišis sveria vos 1230 g, tačiau išlaiko svarbiausias savybes tokias kaip šilumos palaikymą ir komfortiškumą dėl savo pasiuvimo ypatybių. Anatominė miegmaišio forma užtikrina šilumą ir patogų miegą. Marmot žieminis miegmaišis turi papildomą užtrauktukų sistemą, kuri leidžia dar lengviau ir patogiau juo naudotis. HL-ElixR trijų skirtingų pluoštų sintetinis užpildas užtikrina maksimalią šilumą, švelnumą ir purumą.

  Detaliau: Antroji užtrauktukų sistema teikią papildomą ventiliaciją bei lengvesnę prieigą ir turi apsaugą nuo medžiagos patekimo į užtraukuką / Apatinėje miegmaišio dalyje yra padidinta izoliacija pėdoms, kuri suteikia papildomos šilumos bei komforto /  Ilgaamžiškas /  EN Tested / Puikus svorio ir šilumos santykis / Užrakinami YKK dvipusiai užtrauktukai / Dvi kilpos pakabinti miegmaišiui / Slapta vidinė kišenėlė / Maišas supakuoti miegmaišiui.

  Komforto temperatūra: 0,1°C / Žemiausia komforto temperatūra: -5,8°C / Ekstremali temperatūra: -23,2°C

  Svoris: 1230 g/ Užpildo svoris: 774 g / Užpildas:  HL-ElixR (užpildas, kuris teikia šilumą, švelnumo jausmą ir aukštą izoliaciją) / Tinkamas ūgiui: 198 cm

  Medžiaga: 40d 100% Nylon R/S 1,7 oz/yd / Pamušalas: 40d 100% Nylon 1,6 oz/yd / Spalva: Cobalt Blue/Blue Night