Pūkinis miegmaišis Marmot Phase 20

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 901111-2975-LZ
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Pusė Kiekis Pirkti
  50000
  Kairys
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Labai lengvas ir šiltas pūkinis miegmaišis su nauja Marmot gamybos technologija. 

  Gamintojas
 • Šis pūkinis miegmaišis išskirtinis ne tik savo svoriu, bet ir unikaliu dizainu, kuris užtikrina maksimalų komfortą miegant. Anatominė miegmaišio forma bei 3D Nautilus gaubtas suteikia išskirtinę šilumą ir erdvumą, o dėl miegmaišio pasiuvimo ypatybių - jis tampa neslidus ir pūkai nesukrenta gumulais.

  850+ žasies pūkai yra certifikuoti ir apdoroti PFC-free Down Defender technologija, kuri juos apsaugo nuo drėgmės. Taip pat tvirta ir kokybiškas išorinė medžiaga Pertex Quantum®  suteikia apsaugą nuo vėjo, todėl miegmaišis geriau šildo.

  Detaliau: Apatinėje miegmaišio dalyje yra padidinta izoliacija, kuri suteikia papildomos šilumos bei komforto / Užrakinami YKK dvipusiai užtrauktukai / EN Tested / Vidinė miegmaišio kišenėlė / Reguliuojamas gaubtas / Dvi kilpos pakabinti miegmaišiui / Maišas supakuoti miegmaišiui. Pagrindinė medžiaga ir pamušalas pagaminti iš perdirbtų medžiagų.


  Komforto temperatūra: -1,4°C  / Žemiausia komforto temperatūra: -7,5°C / Ekstremali temperatūra: -25,4°C

  Svoris: 640 g / Užpildo svoris: 400 g /  Tinkamas žmogaus ūgiui: 183 cm / Medžiaga: Pertex Quantum© 100% Nylon Ripstop 0.8 oz/ yd  / Spalva: tamsiai mėlyna (Arctic Navy)