Opinel peilis Nr.8 alyvmedžio rankena dėžutėje

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 1002020
  1600
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Opinel kišeninis peilis Nr.8 alyvmedžio rankena, kartoninėje dėžutėje

  Gamintojas
 • Opinel kišeninis peilis Nr.8  alyvmedžio rankena ir nerūdijančio plieno ašmenimis  - patikimas kišeninio peilio pasirinkimas.Tai idealus Opinel peilis kelionei, iškylai, kepsnių vakarėliui, žygiui pėsčiomis ar kitai veiklai gamtoje. Opinel peilių kokybę užtikrina šimtametė gamybos ir šeimos verslo patirtis. Pagaminta Prancūzijoje.

  YPATYBĖS:

  Geležtė

  Opinel kišeninio peilio Nr. 8 geležtės ilgis  - 8,5 cm. Iš „Sandvik“ modifikuoto ir Opinel peiliams pritaikyto 12C27 nerūdijančio plieno pagaminti ašmenys garsėja itin aukšta kokybe bei lengva kasdiene priežiūra. Plienas kietinamas jį termiškai apdorojant martensitinio grūdinimo būdu. Anglies kiekis tokiame pliene - ne mažesnis nei 0,40 %, todėl ašmenys yra labai kokybiški ir atsparūs korozijai.

  Tradicinė „Opinel“ geležtė yra jatagano tipo. Kuriant šią formą įkvėpimo semtasi iš turkiško kardo lenktu smaigaliu. Jatagano tipo geležtei būdingas išgaubtas profilis, suteikiantis jai tvirtumo ir užtikrinantis daugkartinio galandimo galimybę.   

  Rankena 

  Šio Opinel peilio rankena yra pagaminta iš Viduržemio jūros regiono alyvmedžių. Spalva gali kisti nuo geltonos iki beveik oranžinės, su tankiomis medienos gyslomis.

  Virobloc apsauginis žiedas
  Opinel Nr. 8 kaip ir visi kiti lenktiniai Opinel peiliai pradedant Nr. 6, turi Marcelio Opinelio 1955 m. išrastą apsauginį žiedą „Virobloc“. Iš nerūdijančio plieno išpjaunamą žiedą „Virobloc“ sudaro dvi dalys: nejudrioji ir paslankioji. Geležtė fiksuojama tiek atlenkta (kad būtų saugu peilį naudoti) tiek užlenkta (taip užtikrinamas saugumas peilį transportuojant).   

  Patarimus, kaip prižiūrėti kišeninius Opinel peilius galite rasti šiame puslapyje