Kėdė Helinox Incline Festival Chair

 • Kodas: 10506
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Spalva Kiekis Pirkti
  12000
  Juoda

  Prekių pristatymas per 1-3 d.d.

  Esant karantino laikotarpiui, siuntos gali vėluoti.

  Į krepšelį 
  Mėlynai oranžinė (Tie Dye)

  Prekių pristatymas per 1-3 d.d.

  Esant karantino laikotarpiui, siuntos gali vėluoti.

  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Festivaliams ir vasaros renginiams gamtoje skirta gilesnio krėslo kėdė, kurios pasvirimo kampą galima reguliuoti stumdomomis kojų atramomis.

  Gamintojas
 • Išskirtinė šios festivalinės kėdės savybė – stumdomos priekinės kojų atramos, kuriomis pagal tai, kur sėdite, galite reguliuoti kėdės atlošimo kampą. Kėdė kompaktiškai ir patogiai susipakuoja į jos nešimo krepšį su rankena, į kurį papildomai tilps ir užkandis, gertuvė ar kitos smulkmenos. Kėdė su krepšiu sveria 1,36 kg, o išlaiko iki 145 kg apkrovą.

  „Helinox“ kėdžių rėmų ir konstrukcijos principas pasiskolintas iš DAC palapinių lankų technologijos. Šios technologijos, naudojamos geriausių palapinių gamintojų, esmė – patvarus, bet lengvas aliuminio lydinys. O tokio aliuminio rėmą, sujungus su kruopščiai atrinktu ir pagamintu audiniu, gaunamas itin kokybiškas galutinis gaminys. „Helinox“ gaminių kokybė jau ne kartą įvertinta įvairiais prestižiniais apdovanojimais.

  Jei rėmo tvirtumą garantuoja specialios technologijos aliuminis, tai jo saugumą – itin patvaraus nailono sujungimai, užtikrinantys patogų ir greitą baldų surinkimą bei išrinkimą. O aukščiausios kokybės audinys su specialiais sutvirtinimais ir patvariomis siūlėmis yra garantas, kad gaminiai tarnaus daugelį metų.  

  Kėdei (gamybos ir medžiagų defektams) suteikiama 5 metų gamintojo garantija. 

  Specifikacijos:

    Surinkta Supakuota
  Aukštis 51 cm 14 cm
  Plotis 54 cm 15 cm
  Gylis 55 cm 51 cm
  Svoris 1,15 kg 1,366 kg
  Išlaikomas svoris 145 kg  

  Spalvos: juoda (Black), mėlynai oranžinė (Tie Dye)