Kaklaskarė Skaara Pollok

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SK000POLLOK
  1095
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Prekių pristatymas per 1-3 d.d.

  Esant karantino laikotarpiui, siuntos gali vėluoti.

  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Daugiafunkcinė orui laidi kaklaskarė su antibakteriniu filtru, tinkama dėvėti kaip veido kaukė.

 • Italijoje pagaminta universali kaklaskarė gali būti naudojama ne tik kaip kaklo ir galvos apdangalas ar juosta, bet kaip ir kaip veido kaukė, nes turi antibakterinį filtrą, kurio efektyvumas BFE ≥ 90%, ir gerai leidžia kvėpuoti (laidumas orui: 29,7 Pa/cm3). Ištisinis poliesterio audinys be siūlių neleidžia prasiskverbti kvėpuojant išskiriamiems mikro lašeliams, o su jais ir bakterijoms (bakterijų sulaikymo efektyvumas patvirtintas pagal standartą EN 14683: 2019). Laboratoriniais bandymais patvirtinta, kad kaklaskarės antibakterinis efektyvumas beveik prilygsta medicininėms asmeninės apsaugos priemonėms taikomiems standartams.

  Testais taip pat įrodyta, kad „PROGUARD“ audinys, skirtas sportui, pasižymi puikiu laidumu orui – jo rodiklis: 29,7 Pa / cm3, tuo tarpu, kai medicininiams audiniams taikomas minimalus rodiklis yra 40. Toks laidumas orui leis sportuoti nejaučiant veido kaukės nepatogumo.

  Gaminant kaklaskarę taip pat naudojama antibakterinė technologija „Sanitized®“, kuri neleidžia plisti bakterijoms, todėl kaklaskarės nebūtina skalbti aukštoje temperatūroje.

  Pakuotėje yra dvi gumytės pritvirtinti kaklaskarę už ausų, ją dėvint kaip veido kaukę.

  Kakslaskarės spalva: margai mėlyna
  Sudėtis: 100% poliesteris
  Svoris: 30 g
  Išmatavimai: 600 × 250 mm

  Skalbti 40°C temperatūroje