Gelis Nutrend Endurosnack pack 75g žalio obuolio skonio

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 2055325
  200
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Iš angliavandenių sudarytas gelis skirtas lėtam energijos papildymui. 

 • Rekomenduojama ilgai trunkančioje ir ilgesnės ištvermės reikalaujančioje veikloje (varžybose, treniruotėse). Gelis lengvai pasisavina ir neapsunkina virškinimo sistemos.

  Sudėtyje yra lėtai palaipsniui pasisavinamų angliavandenių forma - Palatinozė (izomaltuliozė). Be to, papildas praturtintas papildomomis veikliosiomis medžiagomis: taurinu, glicinu, BCAA (2:1:1 santykiu), L-alaninu ir L-karnozinu. Šių medžiagų kombinacijos pagalba papildas tampa dar efektyvesnis.

  VARTOJIMAS: 1 tūbelė ar pakelis maždaug 20 min prieš fizinę veiklą arba fizinio krūvio metu. Galima suvartoti 1- 2 tūbeles per 1 valandą. Maksimali dienos norma – 4 tūbelės per dieną. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Atsukite tūbelės dangtelį ir nuplėškite apsauginį sluoksnį. Suvartoti iš karto po tūbelės atidarymo. 

  SUDĖTIS:

  Vanduo, izomaltuliozė - PalatinoseTM (frukozės ir gliukozės šaltinis), gliukozė, stabilizatorius ksantano derva, žalio obuolio aromato kvapioji medžiaga, dažikliai: E 102* ir E 131, taurinas, glicinas, L-leucinas, L-alaninas, rūgštingumą reguliuojančios medžiagos: citrinų rūgštis ir obuolių rūgštis, L-izoleucinas, L-valinas, konservantai: natrio benzoatas ir sorbo rūgštis, L-karnozinas, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė.