Dvivietė palapinė MSR Elixir 2

 • Kodas: 10311
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Spalva Kiekis Pirkti
  30000
  Žalia
  Į krepšelį 
  Pilka
  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Greitai pastatoma, lengva dvivietė palapinė su patogiais prieangiais.

  Gamintojas
  MSR
  Vietų skaičius
  2
  Minimalus svoris g.
  2240
  Svoris supakavus g.
  2770
 • „MSR® Elixir 2“ – vienas populiariausių šios kompanijos modelių, tinkantis stovyklautojams ir keliautojams bei puikus pasirinkimas nenorintiems praleisti daug laiko statant palapinę. Lankų konstrukcija suteikia daugiau erdvės viduje, nei panašaus tipo kitų kompanijų analogai. Palapinės viduje, dabar rasite smulkių daiktų kišenėlę, puikiai tinkančią tvarkai palaikyti, o tamsoje šviečianti užtrauktuko galvutės ypač pravers naktinėtojams. Komplekte yra papildoma grindų danga, kurios pagalba labiau apsaugosite pagrindinės palapinės dugną. Patogiai ir sausai galėsite pakuoti palapinę, net esant drėgnai žemei. Žygio matu galima dugną naudoti kaip patiesalą atsisėsti. Įmontuota daiktų dėtuvė ir tamsoje šviečianti užtrauktuko galvutė suteikia papildomą komforto jausmą.

  Šiame modelyje:

  Patogumas: unikalus palapinės lankų išdėstymas leidžia optimizuoti vietą galvai, todėl į palapinę telpa vienas didelis kilimėlis. Įmontuota daiktų dėtuvė ir tamsoje šviečianti užtrauktuko galvutė suteikia papildomą komforto jausmą.
  „Fast & Light“ pastatymas: į komplektą įeina „MSR Elixir“ grindų danga, kuri leidžia greitai ir lengvai pastatyti palapinę be vidinio sluoksnio. Tokiu būdu turėsite apsaugą nuo lietaus ir vėjo su minimaliu svoriu.
  Lengvas pastatymas: palapinės pastatymo sistemos lankai, spaustukai ir virvutės sužymėtos spalvomis, pagal kurias galėsite lengvai atskirti kaip sutverti palapinę. Palapinės prieangis – raudonas, tai palengvina greičiau susiorientuoti kaip uždėti viršutinį palapinės sluoksnį.
  Privatumas: tinklelio ir pagrindinio audinio kombinacija yra užaukštinta, kad galėtumėte mėgautis privatumu, net neuždėję viršutinio palapinės sluoksnio.
   

  Žmoniųs kaičius: 2
  Minimumalus svoris:  2.24 kg
  Svoris supakavus  2.77 kg
  Lankų skaičius: 2 (7000 serijos aliuminis)
  Aukščiausia palpainės vieta iš vidaus: 102 cm
  Matmenys supakavus:  51 x 17 cm
  Dusrų skaičius: 2
  Gali stovėti be atotampų: Taip
  Viršutinė medžiaga: 68D ripstop polyester 1500mm Polyurethane & DWR
  Vidinės palapinės audinys: 40D ripstop nylon DWR
  Tinkliukas: 20D nylon micromesh
  Papildomo dugno medžiaga 70 taffeta nylon 3000mm polyurethane & DWR