Bliz

  • Sutelkę dėmesį į dizainą, užtikrinsime geresnę funkciją, platesnį panaudojimą ir didesnę vertę vartotojui. Mums svarbu – ne vien tik išorinis produktų patrauklumas. Ne mažiau svarbūs tokie veiksniai kaip produkto funkcionalumas, kokybė ir aplinka. Ir dar – šiems visiems veiksniams laikas neturi būti kliūtis. Būtent šiais aspektais vadovaudamiesi kuriame savo produktus, siekdami patenkinti rinkos paklausą ir pageidavimus dėl dizaino. Su „BLIZ Active“ akiniais jūs neabejotinai jausitės saugūs ir stilingi.

    Visi „ BLIZ Active“ produktai su CE ženklu. Tai rodo, kad mes laikomės esminių sveikatos ir saugumo reikalavimų, numatytų Europos Sąjungos direktyvose. CE ženklinta produkcija turi būti tiekiama kartu su instrukcija, parašyta viena oficialia ES kalba ir šalies-gavėjos kalba. Šią instrukciją rasite kiekvienoje pakuotėje pirkdami produktą. Instrukcijoje nurodyta visa svarbi informacija apie produktą, apie jo deramą ir saugų naudojimą.

    Visi „BLIZ Active“ produktai pagaminti iš 100 proc. pakartotinai panaudojamos medžiagos ir supakuoti į 100 proc. perdirbamas dėžutes. Mes siekiame savo gaminamoje produkcijoje panaudoti kuo mažiau pavojingų priedų ir užtikrinti, kad dėžutės būtų lengvai perdirbamos ir kad gamyba, transportavimas ir perdirbimas būtų kuo paprastesnis. To siekiame tam, kad vartotojas jaustųsi saugus ir tikras, kad jų naudojami produktai yra aplinkai nekenksmingi ir yra aukščiausios kokybės.

    Prekių nėra.