Beal Opera 8,5 mm UNICORE 70m (dry cover)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BEAL0000523
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Virvės ilgis Kiekis Pirkti
  16100
  70m

  Prekių pristatymas per 1-3 d.d.

  Į krepšelį 
  Skaičiuojama...

  Lengviausia rinkoje esanti pagrindinė dinaminė virvė.

  Gamintojas
 • Sverianti vos 48 g/m Opera 8,5 yra lengviausia ir ploniausia pagrindinė dinaminė virvė rinkoje, atitinkanti dvigubos ir pusinės virvės reikalavimus. Virvė yra impregnuota ir apsaugota nuo dulkių bei dregmės, taip pat mažiau jautri trinčiai. UNICORE technologijos dėka yra mažiau pažeidžiama bei patikimesnė pažeidus šarvą. Beal Opera - sprendimas keliantiems aukščiausius reikalavimus.

  Virvės tipas: pagrindinė

  Svoris (g/m): 48

  Maksimali smūgio jėga (kN): 7,4 (pagrindinė) / 5,5 (pusinė) / 8,8 (dviguba)

  Kritimų skaičius: 5 (pagrindinė) / 20 (pusinė) / >25 (dviguba)

  Dinaminis pailgėjimas: 37%

  Impregnavimo tipas: DRY COVER

  Sertifikavimo tipas: CE 0120

  UNICORE - tai stulbinanti technologija leidžianti sujungti virvės šarvą su šerdimi nepakeičiant techninių savybių. Jei šarvas yra pažeidžamas (trinties į krašta, uolą ar kt. metu), šarvas ir šerdis išlieka susijungę kartu ir virvė nepakinta. Įprastoje virvėje pažeidus šarvą šis gali nuslinkti net kelis metrus, taip virvė tampa silpna ir pažeidžiama. UNICORE tai naujas patikimumo standartas.

   DRY COVER - impregnavimo procesas kurio metu kiekviena šarvo gija impregnuojama cheminiu būdu.

  Thermo fluid -  tai technologija infraraudonūjų spindulių dėka panaikinanti išsikišusius šarvo siūlelius. Toks šarvas yra vientisesnis, ko pasekoje virvė tampa kompaktiškesnė ir malonesnė naudoti.

   

  !! Dėmesio: nerekuomenduojame virvės mažai patyrusiems laipiotojams ar alpinistams, dėl mažo diametro nevisi saugojimo bei nusileidimo įtaisai veiks kaip tikimasi. Būkite atsargūs.