Beal Joker 9,1 UNICORE 70m (dry cover)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 279376250545491
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Skaičiuojama...

  Aukščiausios klasės pagrindinė dinaminė virvė.

  Gamintojas
 • Tai pirmoji prekyboje pasirodžiusi virvė atitinkanti pagrindinės, pusinės ir dvigubos virvės reikalavimus, dabar jau ir su UNICORE technologija užtikrinančia didesnį patvarumą bei patikimumą pažeidus šarvą. Virvės šarvas impregnuotas (DRY COVER) apsaugai nuo dulkių ir dregmės, taip pat padidinant atsparumą trinčiai. Puikus pasirinkimas patyrusiems laipiotojams ar alpinistams keliantiems itin aukštus reikalavimus saugumui bei svoriui.

  Virvės tipas: pagrindinė

  Svoris (g/m): 52

  Maksimali smūgio jėga (kN): 8,2 (pagrindinė) / 6 (pusinė) / 9,5 (dviguba)

  Kritimų skaičius: 5 (pagrindinė)  / 20 (pusinė)  / >25 (dviguba) 

  Dinaminis pailgėjimas: 35%

  Impregnavimo tipas: DRY COVER

  Sertifikavimo tipas: CE 0120 

  UNICORE - tai stulbinanti technologija leidžianti sujungti virvės šarvą su šerdimi nepakeičiant techninių savybių. Jei šarvas yra pažeidžamas (trinties į krašta, uolą ar kt. metu), šarvas ir šerdis išlieka susijungę kartu ir virvė nepakinta. Įprastoje virvėje pažeidus šarvą šis gali nuslinkti net kelis metrus, taip virvė tampa silpna ir pažeidžiama. UNICORE tai naujas patikimumo standartas. 

   DRY COVER - impregnavimo procesas kurio metu kiekviena šarvo gija impregnuojama cheminiu būdu.

  Thermo fluid - tai technologija infraraudonūjų spindulių dėka panaikinanti išsikišusius šarvo siūlelius. Šarvas tampa vientisesnis, o virvė kompaktiškesnė ir malonesnė naudojant. 

   

   

  Dėmesio: nerekuomenduojame virvės mažai patyrusiems laipiotojams ar alpinistams, dėl mažo diametro nevisi saugojimo bei nusileidimo įtaisai veiks kaip tikimasi. Būkite atsargūs.