Julbo

 • Julbo istorija prasidėjo 1888 metais, kai Jules Beaud įkurė kompaniją Jura kalnuose, Prancūzijoje. Kompanija iki šiol išliko Beaud šeimos verslu ir veiklą vykdo tame pačiame regione su giliomis optikos produktų gamybos tradicijomis.

  Šiandien Julbo yra vienas iš nediskutuotinų saulės akinių, slidinėjimo akinių ir šalmų gamybos lyderių pasaulyje. Kompanijos produktai yra platinami daugiau nei 60 pasaulio šalių.

  Julbo šūkis - „The world needs your vision“ („Pasauliui reikalingas Jūsų regėjimas“) - atspindi kompanijos asmenybę. Šie žodžiai išreiškia svarbiausius įsitikinimus ir misiją - teikti tobulus produktus akių apsaugai nuo saulės ir suteikti galimybę geriau matyti mus supantį pasaulį.

  Vienas iš pagrindinių Julbo sėkmės faktorių ir didžiausias turtas yra puiki reputacija technologijų srityje. Kompanijai priklausančiame tyrimų ir dizaino centre produktai kuriami nuo idėjos iki paruošimo gamybai. Šio centro dizainerių ir technologų komanda bendradarbiauja su daugeliu savo srityse pripažintų sportininkų ir organizacijų, tokių kaip Ecole Nationale de Ski et d’Alpinisme (ENSA, Prancūzijos kalnų slidinėjimo ir alpinizmo mokykla). Toks bendradarbiavimas leidžia kurti naujus ir inovatyvius sprendimus, juos testuoti, tobulinti ir patenkinti naujus vartotojų lūkesčius.

  Aukščiausia kokybė, geriausios medžiagos, pažangios technologijos ir inovacijos - tai yra pagrindiniai Julbo veiklos principai. Ir taip jau daugiau nei 120 metų!!

  julbo logo-1
  Julbo Trek Spectron 4
  Kodas: 3660576038547

  Lengvi ir techniški Julbo Trek  akiniai nuo saulės alpinistams,multisporto varžybų dalyviams ir šiaip aktyviems žmonėm. Puiki ventiliacija, patogiai apgaubiantis akinių rėmelis, nuimamos šoninės apsaugos - tai tik dalis šių puikių akinių nuo saulės ypatybių.

  51 
  85  Sutaupykite 34 
  Julbo Coast Polarized
  Kodas: 3660576290754

  Akiniai nuo saulės skirti buriuotojams. 

  60 
  100  Sutaupykite 40